افتتاح نخستين مرکز خدمات موتوري پيک بادپا

در مراسم افتتاح نخستين مرکز خدمات موتوري پيک بادپا به مطبوعات مطرح شد:
امکان توزيع روزانه 15000 نسخه از روزنامه ها و نشريات توسط خدمات موتور پيک بادپا/ پيک بادپا اپراتور دوم پست جمهوري اسلامي ايران
به گزارش خبرنگار شهرنوشت؛ غلامرضا ترابيان در مراسم افتتاح نخستين مرکز خدمات موتوري پيک بادپا با کد نمايندگي 888 که با حضور دکترعلي اکبر بهبهاني عضو هيات مديرت شرکت تعاوني مطبوعات کشور برگزار شد، با بيان اين مطلب افزود: زماني که شرکت حمل و نقل کالاي تهران«پيک بادپا» در تهران فعاليت خود را آغاز کرد، تمام مردم فعاليت اين مجموعه را تنها با موتور سيکلت هايي که در اين زمينه خدمات حمل کالا و بار را ارائه مي کردند، مي شناختند؛ اما با توجه به اينکه مجموعه خدمات اين شرکت در حوزه حمل کالا و بار بود و در بسياري از جابه جايي ها نياز به وانت بار بود؛ در اسفندماه سال 1392 اولين مرکز خدمات وانت بار را براي شرکت پيک بادپا راه اندازي کرديم که با توجه به عملکرد خوب اين مرکز رشد چشمگيري داشت.
وي با بيان اينکه اکنون شرکت پيک بادپا با 200 دستگاه وانت بار خدمات حمل ونقلي را به صاحبان کالا و بار ارائه مي کند، ادامه داد: با توجه به شهرت شرکت پيک بادپا در ميان مشتريان در يکي، دو سال اخير با تماس هايي روبرو بوديم که خدمات اين مجموعه را به صورت تجميعي درخواست مي کردند که قاعدتا ارائه اين حجم خدمات در توان يک شعبه و يک نمايندگي نبود چرا که بايد اين مرسولات مانند توزيع قبوض جريمه در کل شهر تهران توزيع مي شد.
مديرعامل شرکت پيک بادپا با اشاره به اينکه براي ارائه خدمات تجميعي به شرکت ها و سازمان ها وارد مذاکره شده ايم، بيان کرد: طبق برنامه ريزي هايي که انجام داده ايم از هر شعبه تعدادي موتور سوار را براي ارائه اين خدمات درنظر گرفته ايم.
وي با بيان اينکه با افزايش مشتريان در اين خصوص تصميم به راه اندازي اولين مرکز خدمات موتوري شرکت پيک بادپا گرفتيم، يادآور شد: با توجه به همکاري اي که شرکت تعاوني مصبوعات کشور با مجموعه پيک بادپا براي توزيع نشريات و روزنامه ها داشتند، در اين مرکز علاوه بر ارائه خدمات حمل کالا و ارسال مرسولات به صورت تجميع کار توزيع نشريان نيز به صورت تخصصي انجام خواهد شد.
ترابيان با بيان اينکه اکنون کار توزيع 4500 نسخه از روزنامه ها و نشريات توسط اين مرکز انجام مي شود، تاکيد کرد: کار توزيع نشريات از ساعت 5 تا 9 صبح انجام مي شود اما اين مرکز قابليت توزيع 15000 نشريه را به صورت روزانه دارد.
وي يکي ديگر از خدمات اين مرکز خدمات موتوري پيک بادپا را ارائه خدمات انبوه به شرکت هاي فروش مجازي دانست و بيان کرد: توان کاري اين شرکت به حدي رسيده است که طي توافقي که با شرکت پست جمهوري اسلامي ايران منعقد کرده ايم؛ بخشي از بسته هاي پستي را نيز ما در سطح شهر تهران توزيع مي کنيم که اين يک موفقيت بزرگ براي شرکت پيک بادپا محسوب مي شود که به عنوان اپراتور دوم در شرکت پست حضور دارد.
در ابتداي اين مراسم مسئول نمايندگي 888 نيز با اشاره به اهداف اين مرز به عنوان اولين مرز خدمات موتوري پيک بادپا گفت: مهمترين هدفي که ما در اين مرکز دنبال مي کنيم، بازياريابي و هدفمندسازي و مديريت کارهاي تجميعي و کارهاي توزيع آن است.
پاکدار با بيان اينکه گسترش روابط و همکاري با فروشگاه هاي اينترنتي است بخش ديگري از فعاليت هاي اين مرکز محسوب مي شود، افزود: يکي از کارهايي که به دنبال اجراي آن هستيم؛ ايجاد بانک اطلاعاتي راکبان است. دراين مرکز 43 نفر راکب و 10 وانت بار مشغول فعاليت هستند که کار توزيع روزنامه و مجلات را انجام مي دهيم.

فرم تماس

ایمیل با موفقیت ارسال شد.
لطفا نام را وارد کنید
لطفا ایمیل را وارد کنید
ایمیل فرمت معتبر نیست
لطفاً پیام را وارد کنید

مشکلی در فرم لطفا بررسی اعتبار!
اتصال به سرور مهلت!

آدرس:

تهران، میدان ولی عصر، ابتدای بلوار کشاورز، کوچه شهید برادران معظم، پلاک 4

8282
92-88917991
www.peikebadpa.ir
کپی رایت@2017 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه پیک بادپا میباشد