رونمايي موتورسيکلت برقي

مراسم رونمايي از موتورسيکلت هاي برقي با حضور رئيس کميسيون حمل و نقل شوراي شهر تهران در شرکت پيک بادپا انجام شد .
در اين مراسم که با حضور اعضاي شرکت تعاوني شهريار و ترابيان مدير عامل شرکت پيک بادپا برگزار شد ، احمد دنيا مالي با تقدير از اقدام مسئولان شرکت پيک بادپا به منظور استفاده گسترده از موتورسيکلت برقي در ارسال بسته هاي پستي به درب منازل ، گفت : قطعا با اين کار به ميزان قابل توجهي از آلودگي هوا در شهر تهران کاسته خواهد شد .
وي اقتصادي و سريع بودن خدمات پيک بادپا را از مولفه هاي متمايز کردن آن از ديگر بخش ها دانست و افزود : پيک بادپا مي تواند در ارائه خدمات با ويژگي هاي خاص به مردم منشاء اثر در حمل و نقل شهري باشد .
عضو شوراي شهر تهران در ادامه سخنان خود تصريح کرد : خوشبختانه اعتماد سازي از سوي اين بخش به خوبي صورت گرفته است ، منتهي معمولا پيک بادپا از ارائه خدمات عمومي فاصله گرفته و بيشتر به سمت ارائه خدمات به دستگاهها گام برداشته در حالي که بايد استفاده از خدمات اين شرکت ، عموميت بيشتر پيدا کند .
به گفته دنيا مالي اعتقاد شوراي شهر بر اين است که يک مجموعه با 3 هزار دستگاه موتورسيکلت مي تواند منشا اثر خوبي در انتقال بسياري از تدابير مسئولان شهري به مردم باشد ، لذا پيک بادپا مي تواند در بحث فرهنگ درست استفاده از موتورسيکلت که متاسفانه در شهر تهران اسفناک به نظر مي رسد تاثير قابل توجهي داشته باشد .
دنيا مالي با تاکيد بر لزوم گسترده شدن استفاده از موتورسيکلت هاي برقي در تهران ، اظهار داشت : شبيه سازي بسياري از الگوها و رفتارهاي ترافيک در سايه همکاري ميان بخشي با شرکت پيک بادپا به خوبي امکان پذير بوده و مديران شهري مي توانند براحتي از اين طريق نسبت به فرهنگ سازي در کاهش آلاينده ها و بار ترافيکي شهر اقدام نمايند .
وي همچنين ابراز داشت : با حضور مديران کارآمدي که در شرکت پيک بادپا حضور دارند طبيعتا انتظار شوراي شهر از اين بخش بيش از گذشته خواهد بود و اميد مي رود بيش از اين شاهد توسعه کمي و کيفي در اين بخش باشيم .
دنيا مالي شرکت پيک بادپا را مناسبت ترين مجموعه به منظور انجام کارهاي مطالعاتي و تحقيقاتي شهري دانست و گفت : اين بخش از حمل و نقل شهري به دليل دارا بودن حجم بالاي موتورسيکلت و با نظم مثال زدني در برداشتن گام هاي بلند در کنار بخش هاي ديگر در فرهنگ سازي ترافيک ، مي تواند به ياري مديران شهري بيايد .
شرکت پيک بادپا با سابقه ترين و بزرگ ترين سامانه حمل و نقل بار سريع در تهران را در اختيار دارد ، پس از فراخوان معاونت حمل و نقل و ترافيک ، تعدادي موتورسيکلت برقي را وارد کشور کرده است تا پس از طي مراحل آزمايش و دريافت استاندارد لازم ، تمام ناوگان خود را به آخرين فناوري سوخت پاک مجهز کند .
پيک بادپا با داشتن حدود 3000 موتورسوار بزرگترين ناوگان موتوري حمل و نقل کالاي پايتخت را به خود اختصاص داده است . علاوه بر اين 500 دستگاه وانت بار نيز بنا به درخواست شهروندان اقدام به جابجايي بار و کالا در سطح شهر را عهده دار هستند .
حمل بار با بيمه ، طرح تهيه و توزيع داروي جانبازان ، آمادگي ثبت سفارشي ارسال کالا ، اجراي طرح "درب به درب " شرکت پيک بادپا براي توزيع روزنامه ها از ديگر خدماتي است که شرکت پيک بادپا به متقاضيان ارائه مي کند .فرم تماس

ایمیل با موفقیت ارسال شد.
لطفا نام را وارد کنید
لطفا ایمیل را وارد کنید
ایمیل فرمت معتبر نیست
لطفاً پیام را وارد کنید

مشکلی در فرم لطفا بررسی اعتبار!
اتصال به سرور مهلت!

آدرس:

تهران، میدان ولی عصر، ابتدای بلوار کشاورز، کوچه شهید برادران معظم، پلاک 4

8282
92-88917991
www.peikebadpa.ir
کپی رایت@2017 تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به گروه پیک بادپا میباشد