ساماندهی۷۲۰۰ چرخ دستی در بازار تهران

پروژه ها

لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.لورم ایپسوم یا طرح‌ نما به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود.

بازار  تهران بازاری سرپوشیده و بسیار قدیمی است. قدمت این بازار به دوران صفویه بازمی‌گردد. این بازار با وجود قدیمی بودن هنوز از جنبه‌های مختلفی افراد بسیاری را به سمت خود می‌کشاند و وجود مراکز خرید و مجتمع‌های تجاری مدرن پشیزی از محبوبیت آن کم نکرده است. بازار بزرگ از گذرگاه‌های بسیاری تشکیل شده است. بازارهای اصلی این بازار بزرگ عبارتند از بازار عباس‌آباد، بازار زرگرا، بازار امیر، بازار کفاش‌ها، بازار زید، بازار نجارها، بازار بین‌الحرمین، بازار مسجد جامع و ….

چرخ دستی های بازار یکی از معمول ترین وسایل جابجایی بار در بازار محسوب میشود،

طرح  ساماندهی چرخ دستی در بازار تهران توسط پیک بادپا  به منظور شناسایی دقیق باربران بازار صورت می‌گیرد که اطلاعاتی دقیقی مورد تعداد باربران وجود ندارد و این درحالی است که می‌توان با شناسایی نهایی باربران، برنامه ریزی‌های دقیق‌تری برای بهبود معیشت و فعالیت اقتصادی آنها انجام داد. علاوه بر شناسایی باربران و تکمیل پرونده الکترونیک برای هر نفر، به آنها لباس‌های متحدالشکلی داده خواهد شد که پلاک چرخ دستی در پشت لباس درج شده است.  به منظور مجزا نمودن  باربران ساماندهی شده از دیگر اتباع خارجی و بدون  پروانه فعالیت  صدور برگه شناسایی فعالیت  به آنها داده می شود.