سرعت در انجام، دقت در تحویل، اطمینان و پاسخگویی نسبت به سرویس انجام شده از ویژگی های بادپا میباشد

با پنل سازمانی بادپا می توانید در هر زمان ثبت سفارش کنید،وسیله نقله مورد نیاز خود را سفارش دهید (موتور، وانت، کامیونت)،  آنلاین بر روی عملکرد راکب نظارت داشته باشید ، امور تحصیلداری خود را به ما بسپارید .

کسب و کارهای خانگی و خُرد

 • شرکت های کوچک

  انجام امور تحصیلداری شرکت ها یکی از دغدغه های اصلی هر شرکت می باشد شما این امکان را دارید تا تمام امور خود را با یک راکب مشخص انجام دهید .

 • فروشگاه های مواد غذایی

  رساندن کالا در کوتاه ترین زمان ممکن به دست مشتری یکی از الزامات فروشگاه های مواد غذایی می باشد بادپا با بیش از 124 شعبه در تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد .

 • کتاب فروشی ها

  تحویل فوری بسته های آموزشی بزرگترین کمک به تمام کسانیست که می بایست کتاب های آموزشی خریداری شده از کتاب فروشی ها در کوتاه ترین زمان ممکن به دستشان برسد .

 • استارتاپ ها

  دغدغه اصلی هر استارتاپی حمل و نقل کالای فروخته شده و تحویل آن در سرتاسر کشور به مشتری می باشد ، بادپا با توجه به مجوز اپراتوری دوم پست کشور با 24 سال تجربه به عنوان حامی اصلی استارتاپ ها در کنار آن ها خواهد بود .

 • رستوران ها

  از مشکلات اصلی هر رستوران سر و کله زدن با موتور سوار برای رساندن غذا ،  پرداخت حقوق و بالا رفتن سربار هزینه ها می باشد شما میتوانید در صورتی که صاحب این نوع کسب و کار هستید بدون مواجهه با این مشکلات راکب در اختیار داشته باشید .

 • بیمارستان ها و داروخانه ها و مراکز بهداشتی

  یکی از اصلی ترین موضوعات در حمل و نقل دارو و اقلام بهداشتی حمل صحیح و به موقع می باشد بادپا به عنوان اولین ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در تهران می تواند بهترین همکار شما باشد .

همین حالا با 0218282 تماس بگیرید !