رضایت مشتریان ، تغییرناپذیرترین قانون در منشور حقوق مشتریان بادپاست .

وبلاگ و اخبار

مدير عامل شرکت بادپا خبر داد: اپليكيشن پيك بادپا رونمايى مى‌شود

وبلاگ و اخبار

مدیرعامل شرکت بادپا از رونمایی اپليكيشن پيك بادپا ویژه شهروندان و راکبین خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومى پيك بادپا، ابوالقاسم چيذرى گفت: بهره‌گیری از تکنولوژی مبتنی بر دانش روز در تمامی حوزه‌ها به ویژه در حوزه حمل و نقل، یک ضرورت است.

وی افزود: شركت بادپا به عنوان اپراتور دوم پست كشور و قدیمی‌ترین پیک در حوزه خدمات حمل و نقل، تمام توان خود را در راستاى تسهيل حمل و نقل عمومى و خدمات پستى به كار گرفته است.

 

چیذری با بيان اينكه نرم افزار موبايلى بادپا ویژه شهروندان و موتورسواران در شانزدهمين نمايشگاه بين المللى حمل و نقل عمومى و خدمات شهرى رونمايى می‌شود، خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می‌توانند با نصب این اپلیکیشن بر روی گوشی‌های همراه خود (اندروید و آی او اس) و درخواست پیک، در سریع‌ترین زمان ممکن از خدماتی همچون حمل و جایجایی بسته و مرسوله، حمل بار، سفارش خرید منزل و خریدهای اداری و کاری، خرید صبح‌های جمعه و… بهره‌مند شوند.

 

وی با اشاره به این‌که اشتغال‌زایی، یکی از اهداف و نتایج طراحی و فعال‌سازی اپلیکیشن پیک بادپا است، گفت: راکبین محترم هم می‌توانند با نصب نسخه پیک بادپا ویژه راکبین، به عضویت خانواده بزرگ بادپا درآمده و به هموطنان عزیز خدمات رسانی کنند.

 

شانزدهمين نمايشگاه بين المللى حمل و نقل عمومى و خدمات شهرى از چهارشنبه دوازدهم دى ماه لغايت پانزدهم در محل دائمى نمايشگاه هاى بين المللى تهران

برگزار مى شود و غرفه پیک بادپا میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *