رضایت مشتریان ، تغییرناپذیرترین قانون در منشور حقوق مشتریان بادپاست .

وبلاگ و اخبار

شرکت بادپا هیچ‌گونه بدهی به صندوق ذخیره کارکنان شهرداری ندارد

وبلاگ و اخبار

 

در پی انتشار خبری در سایت اطلاع‌رسانی موسسه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری با عنوان «۱۲۰ سازمان شهرداری در صدر جداول پرتاخیرترین و بدهکارترین به صندوق ذخیره» و ذکر نام شرکت بادپا به عنوان یکی از این بدهکاران، ضمن تکذیب هرگونه بدهکاری بادپا به این صندوق، جهت شفاف‌سازی و تنویر افکار عمومی به اطلاع می‌رساند:

 

با توجه به اینکه از ابتدای سال ۹۶ بیش از ۳۰ نفر از پرسنل شرکت پیک بادپا که از این مجموعه جدا شده‌ و جهت تسویه حساب به صندوق ذخیره مراجعه نموده‌اند هنوز مبالغ خود را دریافت نکرده‌اند و‌ از سوی دیگر، شرکت پیک بادپا فقط از ابتدای سال ۹۷ نسبت به پرداخت درصد صندوق ذخیره اقدام ننموده است؛ لذا واضح است مبلغ طلب پرسنل شرکت پیک بادپا از صندوق ذخیره، چند برابر درصد تاخیری بادپا به این صندوق است. از طرفی، شرکت پیک بادپا از مدت‌ها پیش، طی مکاتبه با صندوق ذخیره، تقاضای تهاتر این مبالغ را نموده است و تاکنون نیز جوابی دریافت نشده است.

 

لذا با عنایت به اینکه قطعاً این گونه مسائل با برگزاری جلسات عادی، مرتفع می‌گردد، مواجهه غیر عادی با آن، به انسجام درون سازمانی خانواده بزرگ شهرداری تهران لطمه خواهد زد.

 

در پایان، شرکت پیک بادپا آمادگی خود را جهت برگزاری نشست اختصاصی در حوزه کارشناسان مالی دو مجموعه جهت بررسی و حل این موضوع اعلام می دارد.

 

روابط عمومی شرکت پیک بادپا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *