شرکت بادپا افتخار دارد که به دلیل دارا بودن شاخصه­های کارآمدی، تعهد، تخصص، تجربه، سابقه و خوشنامی به عنوان «اپراتور دوم پست کشور» انتخاب شود و هم اکنون در حال بسترسازی و اجرای فاز نخست این طرح بزرگ در کشور عزیزمان ایران است. طبق این امتیاز، بادپا این مجوز را دارد که تمامی خدمات حوزه پست را در سراسر ایران و تا دورافتاده ترین روستاها، ارائه نماید.

 

صنعت پست و مجموعه خدمات که ارائه میکند دارای پناسیل فوق العاده ای است که نه تنها منشا خدمات مورد نیاز یک جامعه توسعه یافته است ، بلکه فعالیت کاملا اقتصادی و کارآفرین بحساب میاید. با توجه به اهمیت و تاثیر موضوع حمل کالا و اسناد در کشور بزرگ ایران و کاهش سفرهای غیرضروری  مردم، اصحاب تجارت ، شرکتها و سازمان ها ، بازار، خرده فروشی و به طور کلی مراکز بزرگ و کوچک اقتصادی و اجتماعی خدماتی نیاز دارند که بسیار ساده ولی از اهمیت فوق العاده به لحاظ سرعت  ، امنیت  ، اطمینان و نظم برخوردار باشد  .

تجربه بسیار گرانبهای ارائه این گونه خدمات در اختیار داشتن ناوگان مناسب بستری راه فراهم نموده است تا کنسرسیوم متشکل از شرکت پیک بادپا و تعاونی پیشگامان کویر پرشیا  ، برای اخذ پروانه ایجاد و بهره برداری از شبکه ارائه خدمات پستی  همزمان با افزایش سطح رقابت عمومی و نیازهای جدید بازار کار ، برای ارائه سرویس های جدید  و در خور شأن و نیاز شرکتها و سازمان ها و به طور کلی مردم ایران اقدام نمایند و خود را از این بازار اشفته جدا کرده و در مسندی بسیار بزرگتری تکیه بزنند.

ماموریت اصلی اپراتور غیر دولتی ارائه خدمات داخلی و بین المللی مورد نیاز  پستی مشتریان در سطوح مختلف با رویکرد کیفی بالا می باشد .