برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

نیاز کسب و کارها به خدمات حمل و نقل

بادپا؛ همراه کسب و کارها

ارسال مرسولات و بسته‌های مختلف یکی از نیازهای ضروری کسب و کارها است اما این کار به هماهنگی خیلی زیادی نیاز دارد و ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد.
برای مثال فرض کنیم شما یک کسب و کار بزرگ هستید که هر روز باید ده‌ها و صدها مرسوله مختلف را به نقاط مختلف شهر ارسال کنید. در چنین مواقعی اگر یک پیک ثابت نداشته باشید، باید برای ارسال هر بسته یک بار به نزدیک‌ترین پیک موتوری زنگ بزنید و یا از طریق نرم‌افزارهای مختلف برای گرفتن پیک موتوری استفاده کنید.

حالا فرض کنیم مرسولات شما قبل از ارسال به بسته‌بندی خاصی هم نیاز داشته باشند. در این صورت باید علاوه بر کارهای مربوط به هماهنگی پیک موتوری، یک گروه هم برای بسته‌بندی استخدام کنید. این فقط گوشه‌ای از مشکلاتی است که یک کسب و کار بزرگ برای ارسال مرسولات خودش با آن‌ها روبرو است.
البته نمی‌خواهیم بگوییم که کسب و کارهای کوچک مشکلی برای ارسال بسته‌های خودشان ندارند. خیلی از فروشگاه‌های اینترنتی تازه تاسیس به دلیل ابعاد کوچکی که دارند، امکان استفاده از ناوگان حمل و نقل اختصاصی را ندارند و باید از پیک موتوری‌های سطح شهر استفاده کنند که باز هم مشکلاتی با خود به همراه دارند.

برای مثال تقریبا هیچکدام از سازمان‌های ارائه دهنده پیک موتوری از خدمات پرداخت در محل پشتیبانی نمی‌کنند و کالاهای با ارزش و قیمتی مثل طلا، جواهر یا اوراق بهاداری مثل سفته را جابجا نمی‌کنند و برای جابجایی چنین مواردی باید خودتان وارد عمل شوید.
اما بادپا با هدف کمک به کسب و کارها هر روز در حال بهبود خدمات خودش است و سعی می‌کند تمام نیازهای کسب و کارهای کوچک و بزرگ را پوشش دهد.

برای مثال کسب و کارهای بزرگی که باید روزانه صدها مرسوله مختلف را در سطح شهر جابجا کنند، می‌توانند از خدمات پیک مقیم بادپا استفاده کنند و برای ساعات مشخص یک یا چند پیک در اختیار داشته باشند. همچنین در صورتی که کالاهای این دسته از کسب و کارها نیاز به بسته‌بندی داشته باشند، می‌توانند این کار را به بادپا بسپارند.
کسب و کارهای کوچک هم می‌توانند از خدمات بادپا استفاده کنند تا کالاهای خود را در سلامت کامل به دست گیرنده برسانند. بادپا این افتخار را دارد که اعلام کند تمام پیک‌های بادپا تحت پوشش بیمه بوده و خسارات وارده را تا سقف ۵ میلیون تومان جبران می‌کند. همچنین می‌توانید با خیالی آسوده نسبت به ارسال چک و سفته از طریق پیک نیز اقدام کنید.
پرداخت در محل نیز یکی دیگر از خدماتی است که بادپا ارائه می‌کند. با استفاده از این خدمات، شما می‌توانید پس از رسیدن کالا به دست مشتری وجه آن را دریافت کنید و به این ترتیب اعتماد مشتریان خودتان را کسب کنید.
بادپا تلاش دارد با ارائه خدمات کافی تا حد توان از مشکلات کسب و کارها کاسته شود و توانسته است تا به امروز تعداد زیادی از این مشکلات را برطرف نماید.

امیدواریم بتوانیم در این مسیر همراه خوبی برای شما باشیم.