برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

شرکت بادپا در مسیر راه اندازی اسکوتر برقی در سطح شهرتهران

با اعلام ابوالقاسم چیذری مدیرعامل شرکت بادپا، این شرکت در مسیر راه اندازی اسکوتر برقی در اماکن و مراکز مهم شهر تهران به منظور حمل مسافر و بار قرار دارد.
چیذری از برنامه شهرداری تهران مبنی بر راه اندازی اسکوتر برقی در منطقه ۱۲ بالاخص مبادی ورودی بازار تهران و اماکن تفریحی تهران خبر داد و افزود: پیرو جلسات کارشناسی و مدیریتی این شرکت با سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مدیران شهری تاکید ویژه به طراحی بیزنس پلن بادپا بر اساس اماکن تفریحی و گردشی تهران همچون تپه های عباس آباد، مترو بهشت زهرا، دریاچه شهدای خلیج فارس و پارک‏ها و بوستان‏های شهر تهران داشتند.
مدیرعامل شرکت بادپا با اشاره به مزیت‏ رقابتی اسکوترهای برقی همچون امنیت قابل توجه به دلیل سه چرخه بودن اسکوترها افزود: اسکوترهای برقی شرکت بادپا در مقایسه با دوچرخه های بیدود علاوه بر قابلیت پیمایش ۵ کیلیومتری که در معابر شهری مناسب است از امکان حمل بار با تعبیه سبد مناسب حمل و نقل برخوردار است.
چیذری ادامه داد: نگاه شهرداری تهران به مقوله اسکوتر برقی به عنوان وسیله حمل و نقل و تفریح می باشد و با توجه به وجوه و اقتضائات اجتماعی جامعه، استفاده از این وسیله برای بانوان نیز مشکی ندارد که از این مقوله نیز می‏توان بعنوان یکی دیگر از مزیت‏ های رقابتی اسکوتر برقی با دیگر وسایل حمل و نقل مسافر و بار یاد کرد.
وی از بسترهای بهشت حضرت زهرا (ع) ، بازار بزرگ تهران و تپه های عباس آباد بعنوان پایلوت راه اندازی این طرح خبر داد و افزود: چشم انداز بعدی بادپا که در طرح تجاری جامع خود به آن پرداخته است تعبیه ایستگاه اسکوتر برقی در مناطق مستعد و در فواصل زیر پنج کیلومتر است که این برنامه بعنوان آلترناتیو دوچرخه های برقی و مکانیکی موجود در سطح تهران است.
شرکت بادپا با توجه به این طرح که بعنوان یکی از طرح های مناسب سرمایه گذاری می باشد از اشخاص و شرکت های سرمایه گذار در حوزه شهری برای مشارکت در این طرح، دعوت بعمل می آورد.