برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

شرایط استخدام پیک در بادپا به چه صورت است؟

اگر موتور، وانت، نیسان یا حتی کامیونت دارید، می‌توانید با استفاده از آن در بادپا فعالیت کنید و درآمد خودتان را افزایش دهید. استخدام پیک در بادپا خیلی آسان است و می‌توانید با طی کردن چند گام ساده به عنوان پیک موتوری یا پیک وانت و کامیونت در بادپا فعالیت کنید.

استخدام پیک در بادپا خیلی ساده است کافی است مدارک زیر را داشته باشید.

مدارک لازم برای استخدام در بادپا:

  • اصل کارت ملی یا شناسنامه
  • اصل کارت وسیله نقلیه و برگ سبز
  • فرم ثبت نام
  • سفته به مبلغ ۱۰ میلیون تومان

فقط کافی است مدارک بالا را به یکی از شعب بادپا در سطح شهر تهران تحویل دهید تا بتوانید فعالیت خودتان را به عنوان پیک موتوری یا پیک وانت و کامیونت در بادپا آغاز کنید.

البته این کار فقط برای افرادی ضروری است که قصد فعالیت داخل شعب بادپا را دارند اما در صورتی که قصد دارید فقط از طریق اپ بادپا فعالیت کنید، نیازی به این کار نیست و می‌توانید فقط با ثبت نام در اپ مخصوص سفیران فعالیت خودتان را آغاز کنید. با ما همراه باشید تا تمامی مراحل مورد نیاز برای آغاز فعالیت در اپ بادپا را بررسی کنیم.

در صورتی که قصد استخدام به عنوان پیک در بادپا را دارید، اولین قدم دانلود اپ مخصوص سفیران بادپا است. شما می‌توانید این اپ را در گوگل پلی یا بازار دانلود کنید. پس از نصب نرم‌افزار با لمس کلید ورود، از شما شماره تماس خواسته خواهد شد. در ورود این شماره دقت کنید زیرا علاوه بر ارسال رمز یکبار مصرف، تمامی اطلاعیه‌های بادپا به این شماره ارسال خواهند شد.

در مرحله بعد باید رمز یکبار مصرفی که به شما پیامک شده است را وارد کنید و پس از آن از شما خواسته می‌شود که پروفایل خودتان را تکمیل کنید. اطلاعات خواسته شده از شما چیزهایی مثل شماره شبا، کدملی، آدرس محل سکونت و… می‌باشد.

پس از اینکه اطلاعات هویتی خودتان را وارد کردید، ممکن است مدتی طول بکشد تا اطلاعات شما توسط بادپا تائید شود. اما به محض تائید اطلاعات، شما می‌توانید فعالیت خودتان را به عنوان یکی از سفیران بادپا آغاز کنید و به کسب درآمد بپردازید.