برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

با بیمه مرسولات بادپا، دیگر نگران هیچ چیز نباشید.

امنیت همیشه یکی از نگرانی‌های انسان بوده و بلایای طبیعی از همان ابتدا با بشر همراه بوده‌اند. به همین خاطر انسان از همان ابتدا به دنبال راهی برای تامین امنیت مالی و جانی خودش بوده است. اولین باری که بیمه به شکل امروزی مورد استفاده قرار گرفت برای حمایت از کشتی‌ها در برابر دزدان دریایی بود و با اسم بیمه باربری دریایی شناخته می‌شد. اولین تلاش‌ها برای ورود بیمه به ایران در زمان ناصرالدین شاه و با تاسیس «اداره حمل و نقل و سازمان بیمه» انجام شد اما به صورت رسمی در سال ۱۲۸۹ و زمان حکومت احمد شاه قاجار فعالیت‌های بیمه‌ای در ایران آغاز شد. همانطور که تا اینجا متوجه شده‌اید، بیمه مرسولات در زمان حمل و نقل، از زمان‌های خیلی دور از اهمیت بالایی برخوردار بوده است و به همین خاطر تمام کالاهایی که توسط بادپا جابجا می‌شوند، شامل پوشش بیمه‌ای هستند.
یکی از نگرانی‌هایی که هنگام ارسال مرسولات گران قیمت و با ارزش با پیک وجود دارد، نگرانی بابت آسیب رسیدن به آن‌ها است. پیک بادپا با ۲۴ سال سابقه در عرصه جابجایی کالا و همچنین استفاده از کادر مجرب این اطمینان را به شما می‌دهد که تمامی کالاها را در سلامت کامل به مقصد می‌رساند. با این وجود و به منظور توجه به نیازهای مشتری، یکی از خدمات بادپا، سرویس بیمه مرسولات است.
به این ترتیب در صورتی که شما از بادپا استفاده کنید، مرسولات شما بیمه می‌شوند.

بیمه مرسولات بادپا، تمام خساراتی که دلیل آن‌ها بی احتیاطی پیک‌های بادپا باشد را تا سقف ۵ میلیون تومان جبران خواهد کرد و به همین خاطر می‌توانید با خیال راحت مرسولات گران قیمت و با ارزش خودتان را به هر جایی که مایل باشید ارسال کنید. توجه داشته باشید که برای استفاده از این خدمت، در دست داشتن بارنامه ضروری است و بهتر است تا زمانی که کالا به مقصد می‌رسد، بارنامه را نزد خودتان نگه دارید.
بادپا با پشتوانه ۲۴ سال تجربه و استفاده از کادر مجرب تمام تلاش خودش را در جهت حفظ کالاهای شما می‌کند. با این وجود حادثه هیچوقت خبر نمی‌کند و برای اطمینان بیشتر از خدمات بیمه مرسولات رونمایی کرده است تا به شما این اطمینان را بدهد که حتی در صورت آسیب رسیدن به کالاهای شما، خسارت آن جبران خواهد شد.