برای مشاهده یافته ها از کلید Enter و برای خروج از کلید Esc استفاده کنید.

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی توسط بادپا

مدتی است که بازار فروشگاه‌های اینترنتی در ایران حسابی داغ شده است و وبسایت‌های زیادی هم در این زمینه راه‌اندازی شده‌اند. البته این کسب و کار هم خیلی بی‌دردسر نیست و مشکلات خاص خودش را دارد. ارسال کالا در فروشگاه‌ اینترنتی یکی از بزرگترین مشکلات این کسب و کارها است. علاوه بر هزینه‌های هنگفت، این کار به هماهنگی و برنامه‌ریزی بسیار زیادی نیاز دارد و فقط در صورتی که از ناوگان حمل و نقل اختصاصی استفاده کنید، می‌توانید امکان پرداخت در محل را برای مشتریان خودتان فراهم کنید.
البته نگران نباشید، بادپا برای این موضوع نیز چاره‌ای اندیشیده است. با امکان ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید کالاهای خودتان را به صورت تکی یا عمده و تجمیعی به هر نقطه‌ای که مدنظرتان است ارسال کنید. در صورتی که حجم کالاهای شما خیلی زیاد است، می‌توانید از خدمات پیک مقیم استفاده کنید. با این خدمت می‌توانید پیک‌های بادپا را برای ساعات مشخص در اختیار بگیرید تا در طی این ساعات در شرکت شما حضور داشته باشند و تمام مرسولات شما را به دست مشتری‌ برسانند.
علاوه بر ارسال کالاهای تکی، بادپا امکان ارسال تجمیعی را هم برای شما فراهم کرده است. با استفاده از این خدمت می‌توانید تمام کالاهای مدنظر را در انبارهای بادپا تجمیع کرده تا پس از ثبت سفارش برای هر محصول، بادپا عملیات بسته‌بندی و ارسال را انجام دهد. به این ترتیب شما درگیر کارهای مربوط به انبارداری و بسته‌بندی هم نخواهید شد و فقط به ارسال کالاهای مدنظر خودتان می‌پردازید.
از دیگر نگرانی‌های ارسال کالا در فروشگاه‌ اینترنتی ، پرداخت در محل است. خیلی از پیک‌ها چنین خدماتی ارائه نمی‌کنند و فقط در صورتی که ناوگان اختصاصی داشته باشید می‌توانید امکان پرداخت در محل را برای مشتریان خودتان فراهم کنید. اما بادپا این مشکل را هم حل کرده است و در صورتی که از خدمات ما استفاده کنید، قادر خواهید بود پرداخت در محل را هم به شیوه‌های پرداخت فروشگاه اینترنتی خودتان اضافه کنید.ارسال کالا و پرداخت در محل همیشه یکی از بزرگترین مشکلات فروشگاه‌های اینترنتی بوده است. به همین دلیل بادپا قصد دارد با فراهم آوردن بستری مناسب، این دسته از کسب و کارها، بتوانند تمام تلاش‌های خودشان را روی فروش متمرکز کنند و با خیالی آسوده ارسال کالا را به بادپا بسپارند.