شرکت بادپا در مسیر راه اندازی اسکوتر برقی در سطح شهرتهران

اسکوترهای برقی شرکت بادپا علاوه بر قابلیت پیمایش ۵ کیلیومتری که در معابر شهری مناسب است از امکان حمل بار با تعبیه سبد مناسب حمل و نقل برخوردار است.

خدمت بادپا

خدمات بادپا شامل چه چیزهایی می‌شود؟

امروزه خانواده‌ها و شرکت‌های بزرگ و کوچک به خدمات مختلفی نیاز دارند به همین دلیل بادپا با ایحاد دسترسی به این خدمات، سرویس‌های مختلفی را ارائه نموده شما می‌توانید با استفاده از سامانه ۸۲۸۲ و اپلیکیشن بادپا از این خدمات استفاده اقدام نمایید

لنت ترمز

لنت ترمز و هرچیزی که باید در موردش بدانید!

سیستم ترمز ماشین از گذشته تا بحال پیشرفت‌های زیادی داشته است اما تمام ترمزها از مدل‌های مکانیکی قدیمی گرفته تا ترمزهای ABS امروزی که توسط کامپیوتر کنترل می‌شود، فرسوده می‌شوند و باید تعویض شوند.

با بیمه مرسولات بادپا، دیگر نگران هیچ چیز نباشید.

یکی از نگرانی‌هایی که هنگام ارسال مرسولات گران قیمت و با ارزش با پیک وجود دارد، نگرانی بابت آسیب رسیدن به آن‌ها است. پیک بادپا با ۲۴ سال سابقه این اطمینان را به شما می‌دهد که تمامی کالاها را در سلامت کامل به مقصد می‌رساند.

شرایط استخدام پیک در بادپا به چه صورت است؟

اگر موتور، وانت، نیسان یا حتی کامیونت دارید، می‌توانید با استفاده از آن در بادپا فعالیت کنید و درآمد خودتان را افزایش دهید. استخدام پیک در بادپا خیلی آسان است و می‌توانید با طی کردن چند گام ساده به عنوان پیک موتوری یا پیک وانت و کامیونت در بادپا فعالیت کنید. استخدام پیک در بادپا …

پیک موتوری

پیک موتوری بادپا و مزیت‌های آن را بیشتر بشناسیم!

شرکت بادپا یکی از اولین دارنده‌های ناوگان توانمند در حوزه حمل و نقل شهری است که خدمات زیادی اعم از پیک موتوری ، وانت بار و ملزومات لجستیکی را برای سهولت کاربران خود در نظر گرفته است. یکی از این خدماتی که مورد توجه عموم قرار گرفت و کاربران استفاده زیادی از آن می‌کنند، پیک …

نیاز کسب و کارها به حمل و نقل

نیاز کسب و کارها به خدمات حمل و نقل

ارسال مراسلات و بسته‌های مختلف یکی از نیازهای ضروری کسب و کارها است اما این کار به هماهنگی خیلی زیادی نیاز دارد و ممکن است وقت زیادی از شما بگیرد.

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی

ارسال کالا در فروشگاه اینترنتی توسط بادپا

مدتی است که بازار فروشگاه‌های اینترنتی در ایران حسابی داغ شده است و وبسایت‌های زیادی هم در این زمینه راه‌اندازی شده‌اند. البته این کسب و کار هم خیلی بی‌دردسر نیست و مشکلات خاص خودش را دارد.

نمایندگی‌های بادپا

راه‌اندازی نمایندگى‌هاى بادپا در کشور

پیک بادپا (شرکت حمل و نقل کالای تهران و اپراتور دوم پست کشور) نمایندگی‌های خود را در کشور راه اندازی می‌کند.

بادپا

بادپا اپراتور دوم پست ایران

اسفند ۹۶ بود که همزمان با سالگرد تاسیس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و در مراسمی با حضور وزیر ارتباطات، بادپا به عنوان اپراتور خصوصی پست، پروانه فعالیت خود را دریافت کرد.